İADE İŞLEMLERİ & PARA İADESİ

nroisa Sanal mağazasından satın almış olduğunuz ürünleri, mesafeli satış anlaşması gereği 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının nroisa a 14 günlük bu süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir.

İade ya da değişim talepleri için 0533 298 52 36 numaralı telefonumuzdan, Whatsapp Destek Hattımızdan bize ulaşabilir, veya İletişim formunu kullanabilirsiniz.

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra gerekli incelemelerin ardından iade işlemleriniz başlatılacaktır. Eğer siparişiniz size gönderilmemiş ise, Whatsapp üzerinden talebinizi belirttiğiniz anda siparişiniz iptal edilecektir.

İade etmek istediğiniz ürünlerin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, ve diğer tüm materyalleriyle birlikte eksiksiz olarak size bildireceğimiz adrese gönderilmesi gerekmektedir.

Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin iadesi gerçekleşemez. Ürün, uzmanlarımız tarafından incelendikten sonra, iade işlemleri başlatılır ve onaylanması akabinde, bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir.

Ürünlerin değişimini de 14 gün içinde ambalajı açılmamış ve kullanılmamış olmak şartıyla yapmanız mümkündür.